ساخت تیزر معرفی محصول

 

ساخت تیزر تبلیغاتی بخش بزرگی از موفقیت محصول شما هستند. برای اینکه مردم پول خود را برای محصول شما خرج کنند، باید بدانند که آن محصول در مورد چیست و چرا یابد آن محصول را بخرند.

اگر به دنبال ایده هایی در مورد نحوه نمایش محصول خود هستید  ممکن است یک تیزر تبلیغاتی معرفی محصول همان چیزی باشد که به آن نیاز دارید. در این مقاله ما به شما کمک می کنیم تا بدانید دقیقاً چه زمانی به یک تیزر  محصول نیاز دارید و بهترین کلیپ معرفی محصول برای شما چیست. ساخت تیزر معرفی محصول چیست؟

ویدیوی محصول، ویدیویی است که ویژگی‌های محصول شما و نحوه عملکرد آن را نشان می‌دهد. این یک تاکتیک عالی برای استفاده در بازاریابی محصول است. شما باید در ساخت تیزر معرفی محصول تمام حسن ها و فواید آن را به تصویر بکشید، سایز، حجم، رنگ ها، مدل ها و… هر چه نیاز است که مشتری وقتی حضوری می خواهد محصول را بخرد و ذهنش را درگیر می کند شما در ویدیو به او نشان بدهید. زمان ویدیوی محصول نباید خیلی طولانی باشد و ما به شما توصیه می کنیم حداکثر 5 دقیقه باشد زیرا هر چه شما بتوانید با تکنیک های جلوه های ویژه کامپیوتری و تدوین کلیپ معرفی محصولتان حرف های بیشتری را به مخاطب برسانید جذاب تر و پرطرفدار تر می باشد.

 

شما وقتی یک محصول خوبی را  تولید کرده اید و نیاز به فروش آن دارید بهترین کار برای فروش بیشتر محصول معرفی آن به مردم توسط کلیپ معرفی محصول می باشد. هر چه تعداد این کلیپ ها بیشتر و جذاب تر باشد شانش شما برای فروش محصولتان بیشتر است.

ساخت تیزر معرفی محصول ابزارهای بازاریابی عالی هستند و می‌توانند در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شوند، در کانال ها و پیج های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و واتس اپ که رایگان هستند بهترین فضا برای پخش کلیپ های تبلیغاتی معرفی محصولتان می باشد.

هدف اصلی ساخت تیزر معرفی محصول ایجاد اعتماد با مشتریان و افزایش فروش است. ساخت تیزر معرفی محصول خوب دقیقاً این کار را انجام می دهد و به مشتریان نشان می دهد که چگونه محصول به آنها سود می رساند یا به زندگی آنها ارزش می بخشد.

 

انواع کلیپ های معرفی محصول

 

1 – تیزر محصول

با دیدن تیزر محصول مشتریان جدید شیفته و مسحور می‌شوند، در حالی که مشتریان وفادار احساس می‌کنند بخشی از این جادو هستند و به خرید نسخه‌های جدید و بهتر محصول ادامه می‌دهند. چند مدل برای ساخت تیزر معرفی محصول وجود دارد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم.

تیزر رئال معرفی محصول: در این مدل کلیپ، فیلمبرداری از محصول در کنار بازیگر یا بدون بازیگر صورت می گیرد. هم می توان به صورت داستانی و داشتن سناریو باشد و هم می تواند با نشان دادن محصول از زوایای مختلف و اضافه کردن موسیقی و نریشن ساخته شود. اینکه از کدام مدل استفاده شود بسته به نیاز کارفرما و ایده هایی که شرکت سازنده کلیپ های تبلیغاتی به آن ها ارائه می دهد، دارد.

تیزر کلیپ موشن گرافیک و انیمیشنی معرفی محصول: در این مدل کلیپ ها محصول به صورت گرافیکی و یا انیمیشنی طراحی می شود، در این مدل می توان به بهترین شکل ممکن محصول را معرفی کرد از زوایای مختلف نشان داد وارد محصول شد و ریز به ریز قطعات و وسایلی که محصول را ساخته اند نشان داد. این مدل تبلیغات طرفداران خاص خود را دارند و شاید برای همه ی سنین جذابیت نداشته باشد و برعکس برای بعضی سنین بیش از اندازه محبوب هستند.

تیزر کلیپ تلفیقی معرفی محصول: این مدل کلیپ ها تلفیق فیلمبرداری و استفاده از جلوه های ویژه کامپیوتری والمان های انمیشنی و موشن گرافیک می باشد. این مدل کلیپ ها نسبت به کلیپ های رئال و موشن گرافیک و انیمشنی جذابیت خیلی بیشتری دارند اما نکته ای که وجود دارد هزینه ساخت تیزر معرفی محصول و زمان بیشتری نسبت به آن ها دارند. کلیپ های تلفیقی راه مناسبی است که شما در کمترین زمان ممکن محصول خود را به دیگران معرفی کنید.

 

2 – فیلم آگهی

 

فیلم آگهی ها محصول شما را در بهترین حالت خود به نمایش می گذارند و در عین حال توضیح می دهند که چیست و چه مشکلی را حل می کند. این نوع ویدیوی محصول معمولاً در نیمه راه قیف بازاریابی پیدا می شود که مشتری قبلاً مرحله آگاهی را پشت سر گذاشته و در مرحله بررسی است.

یک فیلم آگهی اطلاعات بسیار بیشتری در مورد یک محصول نسبت به یک تیزر ارائه می دهد. فیلم آگهی یک ویدیوی توضیحی در مورد زرق و برق نیست، بلکه بیشتر در مورد کاربردهای محصول است.

 

3 – دموی تبلیغاتی

 

دموی تبلیغاتی بیشتر درباره نحوه عملکرد یک محصول با جزئیات است که مردم را متقاعد به خرید کند. دموهای محصول که به صورت نمایشی هستند، مرحله به مرحله نشان می‌دهند که چگونه از محصول یا خدمات برای یک کار خاص یا حل یک مشکل خاص استفاده کنید. باید مفصل و خوب روایت شوند.در دموی محصولات استفاده از یک ویژگی خاص یا دستیابی به یک هدف خاص نشان داده می شود.