پشتیبانی اینستاگرام

 

مدیریت پیج اینستاگرام

 

پشتیبانی اینستاگرام یکی از مشاعل جدید است. همان‌طور که می‌دانید امروزه بسیاری از کسب و کارها در بستر تکنولوژی و اینترنت، پیش می‌رود. اینستاگرام یکی از قوی‌ترین محیط‌ها برای توسعه کسب و کار است که افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند. معمولاً پیج‌های اینستاگرامی که کسب و کاری را مدیریت می‌کنند تعامل زیادی با مخاطبان دارند. از این رو پاسخ‌گویی به‌تمامی مخاطبین و مدیریت اینستاگرام، کمی سخت خواهد شد و از عهده آن برآمدن برای یک نفر دشوار خواهد بود؛ بنابراین صاحبان پیج‌های اینستاگرامی، ترجیح می‌دهند مدیریت و پشتیبانی اینستاگرام خود را به افراد دیگری بسپارند.

البته علاوه بر دشوار بودن مدیریت یک پیج با تعاملات بالا، برای پیشرفت پیج و کسب و کار خود، نیاز به مهارت در مدیریت دارید و باید بدانید که داشتن این مهارت را در هر کسی نمی‌توان یافت. برای آشنایی با مدیریت و ادمین اینستاگرام و وظایف آن‌، با ما همراه باشید.

 

مدیریت و پشتیبانی اکانت اینستاگرام کیست؟

برای تعریف مدیریت و پشتیبانی اینستاگرام باید گفت، در واقع هر کسی که صفحه‌ای را در دنیای مجازی مدیریت می‌کند یا با نرم‌افزارهای مرتبط با فضای مجازی کار می‌کند، مدیر است. در واقع مدیر اینستاگرام کسی است که در تمام فعالیت‌های پشتیبانی اینستاگرام از جمله بازاریابی محصول یا خدمات، با عنصر خلاقیت و با در نظر گرفتن الگوریتم‌های خاص اینستاگرام به شما کمک کند. فعالیت‌های مربوط به ادمین اینستاگرام، وقت‌گیر است و نیاز به تخصص و ابزار خاص دارد؛ بنابراین اگر شما از آن دسته افرادی هستید که زمان کافی برای مدیریت هوشمندانه حساب اینستاگرام خود را ندارید، با انتخاب یک مدیر مناسب از خدمات اینستاگرام یک شرکت که دارای ابزارهای مدیریتی و تخصص لازم باشد، می‌توانید کار خود را راحت‌تر کرده و در وقت خود صرفه‌جویی کنید.

 

یک مدیر اکانت اینستاگرام ماهر چه ویژگی‌هایی دارد؟

1- مدیر پیج اینستاگرام شما باید پست‌ها را به‌طور مرتب و در زمان مقرر به اشتراک بگذارد:

یک مدیر اکانت اینستاگرام باید به‌طور مرتب پست‌های مرتبط با موضوع کلی اکانت را، به اشتراک بگذارد. تعداد پست‌های به اشتراک گذاشته شده و دفعات اشتراک‌گذاری، به موضوع کلی اکانت بستگی دارد. یک سرویس برتر مدیریت اینستاگرام، مدیران حرفه‌ای صفحه اینستاگرام را در اختیار شما قرار می‌دهد که ویژگی‌ آن‌ها داشتن ذهن خلاق برای ایجاد پست‌های سرگرم کننده است که همین موجب می‌شود توجه افراد علاقه‌مند به صفحه شما را جلب گردد.

2- یک پشتیبانی اینستاگرام ماهر فالوورهای شما را به صورت ارگانیک و واقعی افزایش دهد.

اگر یک پیج بیزینسی در اینستاگرام ساخته اید احتمالا یکی از مهم ترین هدف های اینستاگرام مارکتینگ شما افزایش تعداد فالوورهای پیج است. پس یکی از وظایف اصلی پشتیبان اینستاگرام جمع‌آوری فالوور به روش‌های مختلف است. این موارد می‌تواند شامل انتشار پست‌های جذاب، تبلیغات یا سایر بازدیدهای صفحه باشد. راه‌های خاصی برای افزایش فالوور وجود دارد که برخی افراد از آن‌ها استفاده می‌کنند مانند روش فالو/آنفالو، گرفتن فالوور جعلی، استفاده از ربات‌های افزایش فالوور و …؛ اما یک ادمین اینستاگرام ماهر از این روش‌ها استفاده نمی‌کند بلکه از راه‌هایی استفاده می‌کند که به اعتبار صفحه اینستاگرام شما آسیبی وارد نشود.

3- مدیر اکانت اینستاگرام ماهر، باید استوری‌ها را به صورت حساب شده و اصولی به اشتراک بگذارد.

برای دستیابی به فالوورهای بیشتر، مدیر صفحه اینستاگرام باید استوری‌های جذابی که مربوط به فعالیت پیج هستند را به اشتراک بگذارد. انجام این می‌تواند زمان بر باشد بنابراین لازم است برای آن برنامه‌ریزی دقیق داشته باشید.

پشتیبانی اینستاگرام استوری‌های شما را به‌درستی زمان‌بندی می‌کند. لازم است بدانید که اینستاگرام تمرکز خود را بیشتر به سمت استوری‌ها معطوف کرده است؛ بنابراین، مطمئن شوید که پشتیبانی اینستاگرام شما به‌درستی برنامه‌ریزی‌های مربوط به استوری‌ها را انجام می‌دهد.

4- پشتیبان اینستاگرام کارآمد باید به‌خوبی با مخاطبین ارتباط بگیرد و به شیوه صحیح به آن‌ها پاسخ بدهد.

یکی از وظایف پشتیبان اینستاگرام برقراری ارتباط منظم با کاربران است. آن‌ها موظف هستند دائماً از طریق کامنت‌ها، دایرکت‌ها، استوری‌ها و… به درخواست‌ها و سؤالات مخاطبین پاسخ دهند. برقراری ارتباط با مخاطبان خود عامل کلیدی برای ایجاد تعامل بیشتر است، هر چه بیشتر با مخاطبان خود در تماس باشید، کسب و کارتان موفق‌تر خواهد بود.

5- مدیریت اینستاگرام ماهر، باید در تولید محتوای مناسب تلاش کند و محتوای مفید ارائه دهد.

مهم‌ترین وظیفه پشتیبانی اینستاگرام این است که بتواند محتوای مرتبط با فعالیت صفحه را تولید و منتشر کند. محتوا باید از نظر موضوعیت، کیفیت و تناسب بین تصاویر و کپی رایت، حرفه‌ای و کاربر پسند باشد.

 

وظایف ادمین اینستاگرام چیست؟

مواردی که در بالا به عنوان ویژگی‌های یک مدیر اینستاگرام کارآمد معرفی شد، همگی جزء وظایف یک ادمین ماهر است که در ادامه به افزودن مواردی دیگر به این وظایف می‌پردازیم.

1- استوری گذاشتن و به اشتراک‌گذاری عکس‌ها و فیلم‌های مناسب به محتوای کلی پیج و بارگذاری ویدیوهای بیش از یک دقیقه‌ای در IGTV، از وظایف مهم یک طراح اکانت اینستاگرام است.

2- ادمین اینستاگرام و پشتیبانی اینستاگرام باید برای هر پست، کپشنی با رعایت ارتباط به تصویر، طول کپشن و… بنویسد که بتواند نظر مخاطب را جلب کند.

3- پشتیبانی اینستاگرام وظیفه دارد که کامنت‌هایی که حاوی نظرات توهین‌آمیز و بی‌ادبانه است را حذف کرده و این فالوورها را برای سلامت پیج، حذف کند.

4- افزایش تعداد لایک پست‌ها و افزایش تعداد بازدید از ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده با بالا بردن اطلاعات در رابطه با استراتژی‌های مختلف برای افزایش بازدید پیج و همچنین افزایش تعداد فالوورهای واقعی.

5- افزایش امنیت پیج اینستاگرام و جلوگیری از هک شدن پیج.

6- اقدامات لازم برای زنده نگه داشتن اکانت اینستاگرام (با ایجاد تغییرات دوره‌ای در متن بیو و عکس پروفایل)

7- تسلط به نرم‌افزارهای گرافیکی مانند illustrator و Photoshop برای ساخت محتواهای جذاب و کاربر پسند.

8- آشنایی با روش‌های مختلف تبلیغات در اینستاگرام برای افزایش فروش و فالوورهای پیج.

 

حقوق ادمین اینستاگرام چقدر است؟

حقوق ادمین اینستاگرام تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله شهر و موقعیت جغرافیایی است. به‌گونه‌ای که حقوق ادمین در کلان شهری مانند تهران نسبت به شهرستان‌های کوچک چند برابر خواهد بود.

از جمله عوامل دیگری که بر حقوق طراح پیج اینستاگرام مؤثر است، میزان مهارت ادمین در مدیریت پیج و کارهایی است که می‌تواند انجام دهد. برای مثال اگر یک ادمین فقط به عنوان پاسخ گوی دایرکت فعالیت کند، حقوق کمتری نسبت به ادمینی دارد که هم به ارتباط با مخاطب و هم به تولید محتوا می‌پردازد.

 

مجموعه پشتیبانی اینستاگرام ویرا وب آپادانا

مجموعه ویرا وب آپادانا، مجموعه‌ای است که به صورت حرفه‌ای در زمینه‌های مختلفی از جمله طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، مشاوره طراحی وب سایت، دیجیتال مارکتینگ، سئو و بهینه سازی و بالا بردن کلمات کلیدی، ساخت تیزر معرفی محصول، ساخت انیمیشن 3 بعدی، ساخت انیمیشن 2 بعدی، طراحی کاراکتر برای انیمیشن، ساخت محصولات به صورت سه بعدی و البته پشتیبانی اینستاگرام، فعالیت دارد. این مجموعه، نیروی متخصصی را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌تواند به صورت واقعی و بدون استفاده از هیچ ربات و روش جعلی باعث افزایش تعداد فالوورهای شما شود.

در ابتدای ارتباط با مجموعه ویرا وب آپادانا ، متخصصین این مجموعه جهت بررسی و مشاوره دادن به شما در جهت بهبود وضعیت پیج اینستاگرامی‌تان، با شما تماس حاصل می‌کنند. پس از آن پیج شما به صورت کامل تحلیل و بررسی می‌شود و استراتژی‌هایی که برای پیشرفت آن مفید هستند نیز مورد بررسی قرار می‌گیرند. پس از آن نیز پشتیبانی اینستاگرام شما آغاز شده و شما می‌توانید روزانه میزان پیشرفت پیج خود از لحاظ تعداد لایک، تعداد ویو، اشتراک‌گذاری برنامه‌ریزی شده پست و استوری و… را ببینید.

به هر حال اگر شما در هر زمینه شغلی فعالیت دارید می‌توانید از خدمات ویرا وب آپادانا بهره ببرید. اغلب فعالیت‌هایی که نیاز به مدیریت پیج اینستاگرامی دارند عبارتند از: کسب و کارهای آنلاین، اینفلوئنسرها، بلاگر‌ها، برندهای مختلف و … .