هزینه ساخت کلیپ اینستاگرام چقدر است؟

 

هزینه تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

 

بدیهی است که اینستاگرام به عنوان یکی از بهترین و راحت ترین فضاها برای معرفی کسب و کارها و برندها شناخته می شود. بسیاری از برندها و شرکت ها توانسته اند از قابلیت های این فضای آنلاین به خوبی استفاده کنند. تقریبا تمام شرکت هایی که از پتانسیل این فضا به خوبی استفاده کرده اند یک مزیت مشخص دارند. این یک “راه عالی برای معرفی” است. اگر نتوانید خود را به مخاطب جدیدی معرفی کنید، احتمالاً نقدهای خوبی دریافت نخواهید کرد. ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام؛ راه حلی است که به شما کمک می کند خدمات و محصولات خود را در این فضای عالی به بهترین شکل ممکن نمایش دهید و فروش و درآمد خود را در آن دو برابر کنید.

ساخت یک تیزر تبلیغاتی اینستاگرام یک دقیقه ای برای اینستاگرام می تواند نمونه خوبی از خدمات و محصولات شما باشد و در واقع جلوه ای عالی از برند شما خواهد بود که می تواند در کمترین زمان ممکن پیام های زیادی را به مخاطبان شما منتقل کند.

 

اهمیت ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

 

اینستاگرام را می‌توان یکی از «فعال‌ترین و البته بهترین شبکه‌های اجتماعی» دانست که در کشور ما بسیار محبوب است و به همین دلیل است که تعداد زیادی از برندهای بزرگ از آن برای ارتباط نزدیک‌تر با مشتریان خود استفاده می‌کنند. اگر شما هم می خواهید در فضای رقابتی بمانید، باید از این فضا به نحو مناسبی استفاده کنید.

اما سوال اینجاست: بهترین راه برای استفاده از این فضا چیست؟

آیا تبلیغات شما توسط کاربران به اشتراک گذاشته، ذخیره شده و پسندیده می شود؟ ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام اصول خاص خود را دارد که توضیحات اصلی آن را در این لینک ارائه کرده ایم.

 

برای پاسخ به این سوال باید گفت: اینستاگرام؛ رسانه متکی به ویدئو و تصویر است و برخلاف توییتر و پینترست متن کمتری دارد و در واقع به همین دلیل است که این رسانه نسبت به دو مورد ذکر شده برتری دارد. اگر می خواهید در آن موفق شوید باید با توجه به میل کاربران آن، عمل کنید.»  ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام راه حل بسیار موثری است که می تواند حداکثر معنا را در کمترین زمان ممکن به مخاطب منتقل کند و این امر باعث شده تا برندهای معروف از آن استفاده کنند.با ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام، نه تنها می توانید پیام خود را به بهترین شکل منتقل کنید، بلکه می توانید مخاطبان بیشتری را نیز جذب کنید.

یک ویدیوی خوب می تواند به راحتی در بین مخاطبان پخش شود و برند شما را برای چندین هزار کاربر جدید قابل مشاهده کند و این عاملی است که در نهایت منجر به موفقیت کسب و کار شما می شود. طبیعتاً این موفقیت در صورتی حاصل می شود که موفق به تولید یک کلیپ مناسب و عالی شوید که این امر نیز مستلزم رعایت اصول خاص خود است که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

 

فاکتور های مهم در هزینه تیزر تبلیغاتی اینستاگرام

 

برای اینکه محتوای شما در بین مخاطبان دست به دست شود، می بایست یک سری از فاکتور های مهم را در ساخت آن رعایت نمایید.

  • سادگی و قابل فهم بودن

این، اولین فاکتور است. محتوای شما می بایست برای جامعه هدف و توده مردم قابل فهم باشد تا بدین سبب، در بین آن ها بیشتر نفوذ کند. برای این کار می توانید اقدام به ساخت موشن گرافیک اینستاگرام نمایید، که هرچه ساده تر می تواند گویای کار شما باشد.

  • مفهوم مناسب

این فاکتور، از دیگر مشخصه هایی است که می بایست در ساخت کلیپ یک دقیقه ای برای اینستاگرام رعایت کنید. مخاطبان، هیچگاه تمایل ندارند به محتوا های بدون مفهوم واکنش نشان دهند و به همین سبب است که بسیاری از برند های تبلیغاتی، سعی در این دارند تا در ویدیو های خود، مفاهیم جذابی را ارائه دهند تا در بین مخاطبان بیشتر نفوذ کند.

برای شما قیمت مهم است یا کیفیت؟ اگر هردو این موارد یکجا ارائه شود چی؟

  • کیفیت و جذابیت بصری

این مورد از دیگر مشخصه هایی است که می بایست حتما در ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام و یا ساخت تیزر اینستاگرامی شما، مشهود باشد. این موضوع کمک می کند تا افراد بیش از پیش، برای تماشای آن زمان بگذارند. بیشتر افرادی که در اینستاگرام بصورت حرفه ای فعالیت دارند و قصد ساخت تیزر معرفی پیج اینستاگرام خود را دارند این موضوع را در صدر خواسته های خود قرار می دهند؛ چرا که به خوبی می دانند که هم مخاطبان و هم الگوریتم های اینستاگرام، واکنشی به محتوا های بی کیفیت نمی دهد.

  • موضوع و نحوه ی بیان

این عامل مهم ترین و البته بارز ترین فاکتوری است که می بایست حتما تمرکز بسیار زیادی بر روی آن داشته باشید؛ چرا که به تنهایی می تواند موجب وایرال چندین برابری محتوای شما، در بین کاربران شود. شیوه بیان می تواند با استفاده از داستان یا ترکیب تصاویر و به کمک بازیگران یا شخصیت ها باشد، که بکارگیری هرکدام از آن ها می بایست بر اساس مخاطب هدف شما و خواسته آنان باشد. ترکیب مناسب این موارد در کنار یکدیگر نیازمند یک تیم با تجربه و مهارت فراوانی است، که به خوبی بتواند نیاز هر دسته از مخاطبان را شناسایی و بر اساس آن ها، اقدام به ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام نماید.

شرکت ویرا وب آپادانا؛ جزو آن دسته از گروه هایی است که تاکنون، چندین کلیپ تبلیغاتی را برای کسب و کار های مختلف تولید کرده است و نه تنها می تواند فاکتور های یاد شده را به خوبی در کنار یکدیگر قرار دهد، بلکه می داند جامعه آماری شما به چه نوع محتوایی نیاز دارد و چگونه باید آن را در قالب پیام شما، منتقل کند! این تجربه، در کنار کیفیت فنی و بصری کارهای این مجموعه، سبب شده تا ویرا وب آپادانا، به یکی از بهترین گزینه ها برای ساخت تیزر اینستاگرامی بدل شود.

اگر شما هم تمایل دارید تا برای کسب و کار و یا پیج اینستاگرام خود، یک ویدیوی بسیار عالی تولید نمایید و بدین طریق مخاطبان بیشتری جذب کنید، می توانید هم اکنون با کارشناسان ما در شرکت ویرا وب آپادانا، تماس حاصل فرمایید و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

 

قیمت تدوین فیلم اینستاگرام

 

بعد از اینکه در مورد کیفیت محتوا و تولیدات اینستاگرامی به نتیجه رسیدیم، مسئله ساخت و چگونگی تولید و قیمت تدوین فیلم اینستاگرام اهمیت پیدا می­کند. حجم و کمیت کارهای تبلیغاتی و محتوایی برای بسیاری از برندها و مشتریان در فضای اینستاگرام اهمیت دارد.

یعنی بطور کلی با توجه به نیاز روزانه به تولیدات مختلف و متنوع، برندها علاقه مندند که تعداد کارها بالا باشد بنابراین در این شرایط مشتری­ها و شرکت ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام سعی می­کنند در تولید و فیلمبرداری حداقلی، حداکثر تدوین های مورد نیاز را استخراج کنند. با این استدلال بسیاری از تولیدات ویدئویی برای فضای اینستاگرام تدوینی است و هزینه تدوین کلیپ اینستاگرام عمده ترین هزینه کارفرما خواهد بود.

سوالی که برای بسیاری از مشتریان تبلیغات اینستاگرام بوجود می آید این است که تعرفه تدوین ویدیو اینستاگرام و هزینه تدوین برای اینستاگرام چگونه محاسبه می شود. پاسخ به این سوال در نسبت با هر کار و تعداد و زمان کارهای اینستاگرامی و خروجی تدوین های اینستاگرامی داده می شود.

هرچه حجم کارها و زمان ویدئو اینستاگرام بیشتر باشد تدوین آن بصرفه تر است. نکته دیگری که در هزینه تدوین تولیدات اینستاگرامی مهم است کیفیت تدوین اینستاگرام است. اگر مجموعه کارهای با کیفیت با هزینه مناسب می خواهید مهم است که مشاوره کاملی دریافت کنید. برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت تماس بگیرید.