مشاوره طراحی سایت

 

استفاده از خدمات مشاور طراحی سایت یکی از هوشمندانه ترین سرمایه گذاری ها جهت ورود هر کسب و کاری به دنیال دیجیتال است. داشتن یک وبسایت استاندارد و حرفه ای در کنار استفاده از خدمات یک مشاور متخصص اساس موفقیت هر کسب و کاری در فضای آنلاین است. اگر سایت شما را شرکت ماکروسافت هم طراحی کرده باشد ممکن است دارای اشکالاتی اساسی باشد.

مشاوره طراحی سایت یعنی تبادل اطلاعات و همفکری و بررسی نیازهای کسب و کار شما تا از این طریق بتوان تصمیم های بهتری گرفت. همچنین مشاور تا انتهای مسیر و تا زمان تحویل گرفتن سایت در کنار شما خواهد بود. با این کار در زمان کوتاه تری به موفقیت خواهید رسید و البته با هزینه ای به مراتب کمتر.

امروزه تعدد طراحی سایت های مختلف و به تبع آن استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا و ورود پرس و غیره رواج پیدا کرده است و تعداد زیادی از افراد یا در حال فراگیری طراحی وب سایت می باشند و یا اینکه در این زمینه می توانند امورات سایت خود را انجام دهند.

هر چند که می تواند با اختصاص زمان نه چندان زیادی و شرکت در کلاس های آموزش طراحی سایت در زمان کمی این دانش را فرا گرفت اما همواره تعداد زیادی از افراد وجود دارند که به دلایل مختلف در انجام کارهای سایت خود با مشکلاتی رو برو می شوند. واقعیت این است که حتی اگر بر سیستم های مدیریت محتوایی نظیر جوملا یا دروپال نیز تسلط پیدا کنید با هم سیستم های دیگری مانند وردپرس، پرستاشاپ، لاراول و بسیاری دیگر وجود دارند که برای استفاده از آنها نیازمنده مشاوره طراحی سایت می باشید.

 

مشاوره طراحی سایت چیست؟

 

برای طراحی حرفه ای سایت، راه اندازی فروشگاه اینترنتی و کسب و کار اینترنتی به مشاور طراحی سایت نیاز دارید. حضور مشاور طراحی سایت پیش از شروع کسب و کار می تواند از هزینه های اضافه و هر گونه طراحی و اجرای اشتباه جلوگیری نماید. شروع هر کار اگر با مشورت و همکاری فرد متخصص در همان زمینه انجام شود نتایج بهتری به دنبال خواهد داشت.

 

مزایای خدمات مشاوره طراحی سایت

 

هر کسب و کاری محصولات، خدمات و نیازمندی های خاص خود را دارد. نکته مهمی در فضای دیجیتال به وجود می آید شیوه نمایش و پیاده سازی این موارد در وب سایت است. بسیاری از صاحبین کسب و کار دقیقا نمیدانند خدماتشان به چه شیوه ای باید در سایت قرار داده شود. و یا اینکه از چه سیستم مدیریت محتوایی باید استفاده کنند.

مشاور حرفه ای طراحی سایت فردی است که به موارد طراحی سایت، بخش های فنی تسلط کافی دارد. پس از صحبت با شما و دریافت خواسته ها و نیازهایتان، بهترین نوع وب سایتی را که می توانید داشته باشید را به شما توصیه می کند. به یاد داشته باشید همیشه گرانترین گزینه، مناسب ترین گزینه نیست.

 

مزایای مشاوره طراحی سایت

 

مشاوره طراحی سایت را می توان یکی از فاکتور های اصلی و مهم در افزایش ترافیک سایت دانست. در صورتی که طراحی سایت یا فروشگاه اینترنتی مطابق با اخرین تکنولوژی ها و اصول سئو طراحی شود قطعا شانس شما را برای قرار گرفتن در رتبه های بالای گوگل افزایش می دهد.

 

خدمات مشاوره طراحی سایت چیست؟

 

 • راه اندازی وب سایت و فروشگاه اینترنتی متناسب با موضوع کسب و کار
 • برقراری امنیت کامل وب وب سایت و اطلاعات شرکت
 • طراحی ظاهری زیبا و کاربر پسند و کاملا ریسپانسیو که باعث امتیاز مثبت گوگل به سایت شما می‌شود.
 • امکان طراحی اختصاصی وب سایت
 • طراحی وردپرس
 • انتخاب نام دامنه
 • خرید دامنه با قیمت بسیار مناسب و رقابتی نسبت به سایت شرکت های ارائه دهنده دامنه
 • انتخاب هاستینگ مناسبو پرقدرت و پربازدید بدون حتی یک ثانیه قطعی
 • بازاریابی سایت در شبکه های اجتماعی
 • مسائل مربوط به دیجیتال مارکتینگ
 • سئو و موتورهای جستجو

 

تجربه در مشاوره طراحی وب سایت

 

طبیعتاً هر فرد و یا شرکتی قادر نخواهد بود که به مشاوره طراحی وب سایت بپردازد و برای این کار نیاز است دارای مؤلفه ها و فاکتورهایی باشد که در بالا اشاره کردیم که مهم ترین شاخص تجربه می باشد و از دیگر موارد مهم این است که باید توانایی و زمان کافی برای مشاوره از راه دور و به صورت تلفی را داشته باشند.

اصولاً آموزش از راه دور و مشاوره غیر حضوری بسیار سخت تر از مشاوره حضوری خواهد بود زیرا از بسیاری از ابزارهای آموزش، نظیر تصویر نمی توانید بهره ببرید. گاهاً ممکن یک مکالمه کوتاه برای مشاوره طراحی سایت بیش از یک ساعت به طول بیانجامد بنابراین مورد مهم بعدی این است که زمان کافی و نیروی تخصصی را نیز در اختیار داشت.