ویژگی های طراحی سایت وردپرس

 

 1. طراحی وب سایت وردپرس از نظر زیرساخت سئو بسیار قوی تر از سایر پلتفرم ها است.
 2. کار با بخش های مختلف آن بسیار آسان است.
 3. قالب های رایگان زیادی برای طراحی سایت وردپرس وجود دارد
 4. رابط کاربری خوبی دارد
 5. پشتیبانی قوی دارد
 6. برنامه نویسی بهینه شده و مناسبی موتورهای جستجو است

 

معایب طراحی سایت وردپرس

 

 1. برای سایت های بزرگ با امکانات زیاد قابل استفاده نیست
 2. برای مشاغل فروشگاهی مناسب نیست
 3. با وجود انعطاف پذیری بالا، تمام وظایف مورد نیاز یک کسب و کار را با کمک آن قابل انجام نیست
 4. همیشه باید آخرین نسخه را دانلود و به روز کنید.

با توجه به مزایا و معایب ذکر شده در طراحی وب سایت، ضروری است قبل از شروع فرآیند طراحی سایت وردپرس خود، با یک متخصص و مشاور طراحی وب سایت که در زمینه مباحث تجارت الکترونیک نیز آگاه باشد، مشورت کنید. گاهی اوقات شرکت ها بدون توجه به امکانات لازم اقدام به راه اندازی و طراحی وب سایت می کنند و پس از مدتی دوباره مجبور به صرف زمان و هزینه می شوند. اما یک مشاوره طراحی سایت نیاز شما را از ابتدا با توجه به اهداف و چشم انداز سازمان ارزیابی و بررسی می کند و بر اساس آن طرح گرافیکی و نوع پلت فرم مناسب را انتخاب می کند.

 

خدمات مشاوره راه اندازی سایت

 

در تمامی کسب و کارها وب سایتی به منظور افزایش فروش در کسب و کار آنلاین راه اندازی می شود که در بسیاری از موارد با شکست مواجه می شود. فرآیند مشاوره برای ایجاد سایت در چهار مرحله به شرح زیر انجام می شود.

 1. جمع آوری ایده ها : در اولین مرحله از مشاوره طراحی سایت، صاحبان کسب و کارها و مشاور طراحی سایت ایده ها و طرح های مختلف را پیشنهاد و مورد بررسی قرار می دهند. در این گام مزایای کسب و کارها و رقبا تحلیل می شود. محتوا و ساختار سایت مورد مطالعه قرار می گیرد.
 2. طراحی سایت : در این مرحله پس از خرید هاست و دامنه، وب سایت مورد نظر طراحی گرافیکی می شود و برنامه نویسان به طراحی و اجرای آن می پردازند. در این مرحله فرم های لازم و افزونه های کاربردی بر روی وب سایت نصب خواهند شد. مشاور طراحی سایت در این مرحله بر عملکرد تیم برنامه نویسی جهت اجرای درست و بهینه نظارت خواهد داشت.
 3. بهینه سازی سایت : در سومین مرحله از فرآیند مشاوره راه اندازی سایت، وب سایت از نظر سرعت و محتوا بهینه سازی می شود. البته فرآیند سئو که به صورت اختصاصی به بهینه سازی کدها و محتوای سایت می پردازد امر مجزایی است.
 4. پشتیبانی سایت : اگر هنگام شروع همکاری با مشاور طراحی سایت وردپرس صحبت کرده باشید بخشی از پشتیبانی و تحلیل خطاها و نواقص سایت را می توانید از او بخواهید. خدمات مشاوره طراحی سایت به صورت کاملا توافقی بوده و برای سازمان ها و افراد مختلف می تواند متفاوت باشد.

 

 

لزوم مشاوره راه اندازی سایت برای افراد و سازمان ها

 

تا چند سال پیش، مردم و مشاغل برای فروش و بازاریابی خود نیازی به وب سایت نداشتند. اما با گسترش دنیای دیجیتال، گسترش اینترنت و رشد فناوری های دیجیتال، به یک نیاز اساسی برای همه شرکت ها تبدیل شده است. به این ترتیب داشتن مشاور راه اندازی وب سایت برای جلوگیری از هدر رفتن پول الزامی به نظر می رسد. در عصر دیجیتال، بسیاری از مشاغل بدون وب سایت نمی توانند رقابت کنند و محکوم به فنا هستند. ایجاد و طراحی وب سایت نیاز به دانش و زیرساخت دارد. اینها شامل دامنه، هاست، طراحی وب سایت، سیستم مدیریت محتوا و غیره است.

خدمات مشاوره طراحی سایت وردپرس می تواند در هر مورد پیشنهادات مناسبی را به شما ارائه دهد تا از بین آنها مناسب ترین گزینه برای اجرا و پیاده سازی در سایت انتخاب شود. یک مشاور راه اندازی وب سایت ابتدا در مورد نام دامنه و برند شما صحبت می کند. در این مرحله ممکن است مشکلاتی مانند رایگان نبودن دامنه پیش بیاید که مشاور طراحی سایت وردپرس با تجربه خود می تواند شما را راهنمایی کند. بهتر است هاست را از شرکت های معتبر خریداری کنید. نوع طراحی سایت، رنگ سازمانی، بستر مدیریت محتوا و … را انتخاب کنید. بسته به کسب و کار و مخاطبان متفاوت خواهد بود.

 

لزوم طراحی سایت در موفقیت کسب و کارها

 

با توجه به گسترش فضای کسب و کارهای دیجیتال، هر کسب و کار برای حضور موفق در فضای اینترنت و در اختیار گرفتن بخشی از بازار آنلاین به وب سایت احتیاج دارد. وب سایت شما ویترین کسب و کار و برند تجاری شماست. شما با معرفی وب سایت خود می توانید مشتریان را با خدمات خود آشنا کنید. همچنین می توان گفت یکی از بهترین راه های کسب درآمد از وب سایت به کارگیری تولید محتوا و تکنیک های سئو است. مشاور طراحی سایت وردپرس با دانش و تجربه لازم در زمینه طراحی انواع سایت ها می تواند شما را در انتخاب هرچه بهتر پلتفرم وب سایت راهنمایی کند.